Wersje językowe
bestsellery
Mikki
Mikki
69,00 zł 41,40 zł
szt.
ELIA
ELIA
220,00 zł 88,00 zł
szt.
poducha SÓWKA
poducha SÓWKA
55,00 zł
szt.
nowości
Śpiący jednorożec
Śpiący jednorożec
69,00 zł 41,40 zł
szt.
Pokój dwóch super braci
Pokój dwóch super braci
69,00 zł 41,40 zł
szt.
Królestwo
Królestwo
69,00 zł
szt.
DINO
DINO
69,00 zł
szt.
Blog chmura tagów
magiczne drzwi 0
 
 

 Czy wiesz, że istnieje na świecie jedyne takie drzewo, na którym wyrosły drzwi?

Drzewo to znajduje się w Drimalii, a jego wiek szacuje się na 120 lat. Lecz dopiero od niedawna, od czasu gdy je odkryto, miejsce to odwiedziło ponad 5 milionów ludzi.

Krąży legenda, że zakiełkowało tam nasionko, które przywiało z innej planety. Nie mogąc odnaleźć się w nowym środowisku, znalazło ukojenie przy potężnym drzewie. To drzewo zachowało się jak matka, tuląc do siebie młode drzewko i dając jej to czego potrzebuje do wzrostu. Oba drzewa oplatając wokół siebie pnie, połączyły się i rosły tak przez wiele lat.

Ostatecznie owocem ich miłości były drzwi. Lecz te drzwi nie były zwyczajne. Łączyły dwa światy, ten rzeczywisty i nadludzki. Raz do roku, kiedy drzewo kwitnie, przez ich szpary i nierówności można dostrzec przebijające światło. Zjawisko to jest naprawdę niesamowite, bo przebłyski są widoczne nawet w nocy! Drzwi zaczynają emanować silną energią i właśnie wtedy można przez nie przejść do świata własnej wyobraźni. Jednak niewiele osób ma tyle odwagi, by otworzyć i przekroczyć próg drzwi. Zazwyczaj decydują się dzieci, których umysły nie znają ograniczeń.

Uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają....

 

 
 
 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl