Wersje językowe

Arlo - PŁÓTNO

Dostępność: już tylko ostatnie sztuki !!
Wysyłka w: urlop, skontaktuj się mailowo
Cena: 80,00 zł 160,00 zł 80.00
quantity szt.

Opis

Plakat: Arlo
Kolekcja: "Drimalia - Magiczne Drzwi" to niesamowite, owiane tajemnicą grafiki. Jest w nich mnóstwo magii.


50 cm x 70 cm 
grube bawełniane płótno
pakowane w papierową tubę
plakat można włożyć w ramę

uwagi: plakat nie zawiera ramki, kolory na monitorze mogą różnić się od tych w rzeczywistości, co wynika z różnych ustawień monitorów

 


Czy wiesz, że istnieje na świecie jedyne takie drzewo, na którym wyrosły drzwi?

Drzewo to znajduje się w Drimalii, a jego wiek szacuje się na 120 lat. Lecz dopiero od niedawna, od czasu gdy je odkryto, miejsce to odwiedziło ponad 5 milionów ludzi.

Krąży legenda, że zakiełkowało tam nasionko, które przywiało z innej planety. Nie mogąc odnaleźć się w nowym środowisku, znalazło ukojenie przy potężnym drzewie. To drzewo zachowało się jak matka, tuląc do siebie młode drzewko i dając jej to czego potrzebuje do wzrostu. Oba drzewa oplatając wokół siebie pnie, połączyły się i rosły tak przez wiele lat.

Ostatecznie owocem ich miłości były drzwi. Lecz te drzwi nie były zwyczajne. Łączyły dwa światy, ten rzeczywisty i nadludzki. Raz do roku, kiedy drzewo kwitnie, przez ich szpary i nierówności można dostrzec przebijające światło. Zjawisko to jest naprawdę niesamowite, bo przebłyski są widoczne nawet w nocy! Drzwi zaczynają emanować silną energią i właśnie wtedy można przez nie przejść do świata własnej wyobraźni. Jednak niewiele osób ma tyle odwagi, by otworzyć i przekroczyć próg drzwi. Zazwyczaj decydują się dzieci, których umysły nie znają ograniczeń.

Uważaj o czym marzysz, bo marzenia się spełniają....

Do zobaczenia,
Mojo

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl